Revolution
Conecteaza-te!!! Daca nu ai cont, Inregistreaza-te! Inregistrarea si logarea nu dureaza mai mult de 30 sec, activarea contului fiind imediat dupa crearea sa!
Revolution
Conecteaza-te!!! Daca nu ai cont, Inregistreaza-te! Inregistrarea si logarea nu dureaza mai mult de 30 sec, activarea contului fiind imediat dupa crearea sa!
Revolution
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Revolution

Bine ati venit pe site-ul nostru , Intra cine vrea, iese cine APUCA.  
AcasaAcasa  IndeXIndeX  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 o mica perioada :)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
RwkY^
Administrator
Administrator
RwkY^


Mesaje : 145
Data de inscriere : 14/08/2009
Varsta : 32
Localizare : In the front of the computer :>

o mica perioada :) Empty
MesajSubiect: o mica perioada :)   o mica perioada :) EmptyJoi Sept 10, 2009 10:36 pm

Am sa lipsesc de pe server ceva timp... dar vreau sa anunt faptul ca incerc sa tin pc-ul cat mai mult timp si redirectele de asemenea... dar oricum accesez de la vreo 10 calculatoare diferite prin google.. CSREVOLUTION!!! si vad ca sever-ul a urcat inca o pozitie in afisarea de la cautare Smile prb, imi lasi mesaje off daca este nevoie de ceva Smile

cel mai probabil o sa intru in weekend Smile si am sa termin si filmu' cu clanu' si desigur o sa joc

p.s. PRB, baga la country kicker si sa suporte pe langa romania moldova, si cele cu ERROR!!! pentru ca de multe ori ERROR sunt utilizatori de romania Smile si nu vrem sa-i pierdem si pe ei Very Happy
Sus In jos
https://csrevolution.forumgratuit.ro
pRb
Administrator
Administrator
pRb


Mesaje : 161
Data de inscriere : 14/08/2009
Varsta : 39
Localizare : Bistrita

o mica perioada :) Empty
MesajSubiect: Re: o mica perioada :)   o mica perioada :) EmptyJoi Sept 10, 2009 11:17 pm

Ok , spor la munca Wink
Sus In jos
https://csrevolution.forumgratuit.ro/
 
o mica perioada :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Revolution  :: Cereri CsRevolution.malware-site.www :: Cerere Invoire Admini-
Mergi direct la: